Strychowe dylematy

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/joshima/domains/domiogrod.bexlab.pl/public_html/wp-content/plugins/microkids-related-posts/microkids-related-posts.php on line 645

Mamy niestety problem koncepcyjny dotyczący stryszku nad poddaszem. Trzeba tam położyć dodatkową warstwę wełny, około 10 cm, a więc zamontować legary. Pamiętając jak nierówno idą jętki trzeba obmyślić sposób montażu legarów, żeby podłogę wypoziomować. Może jakieś okucia specjalne?

Poza tym nie bardzo wiemy co dać na te legary. Płyty OSB sprzedawane są w arkuszach 260×126. Nie bardzo sobie wyobrażam jak je tam włożyć (wiem, trzeba było wcześniej o tym myśleć). Deska podłogowa, wychodzi dużo drożej, przynajmniej tak się wydaje po zasięgnięciu języka tu i ówdzie. Zastanawiamy się nad deską szalunkową, ale to się z pewnością rozeschnie i za kilka miesięcy będzie kiszka, czyli centymetrowe a może nawet dwucentymetrowe szpary.

Ech… Znów jest o czym myśleć.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ocieplamy poddasze i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *