Psy

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/joshima/domains/domiogrod.bexlab.pl/public_html/wp-content/plugins/microkids-related-posts/microkids-related-posts.php on line 645

Tydzień temu pożegnaliśmy jednego z naszych psów. Ugryzienie przez kleszcza i niestety zlekceważenie przez nas pierwszych objawów święta Wielkanocne, które uniemożliwiły wezwanie weterynarza, kiedy było już źle i podeszły wiek. Wszystko to spowodowało, że miał niewielkie szanse na uratowanie. Próbowaliśmy. Nie udało się. Dlatego też naszej Saby emerytki nie ma już z nami. Ryś zakopał ja ze wszystkimi jej rzeczami, wkrótce też pewnie rozbierze jej kojec, a budę pewnie komuś oddamy, albo przerobimy na domek dla kotów.
Saba Saba

Na szczęście jest z nami ciągle Hobo, który ma się świetnie i póki co kleszcze mu nie dokuczają. Ostatnio bardzo korzysta na tym, że urodziło nam się dziecko, bo ma w ciągu dnia dwa dodatkowe spacery i to nie lada jakie 🙂 Rozległe łąki i nieużytki, rowy do przeskakiwania, wszystkie zapachy świata do wywąchania i prawie niczym nie ograniczona wolność. Nic tylko biegać.
Hobo Hobo Hobo Hobo Hobo

Ten wpis został opublikowany w kategorii Zwierzęta. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Psy

  1. Pingback: W domu i w ogrodzie » Kojec dla psa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *