Wełna mineralna

Układanie drugiej warstwy wełny mineralnej dobiega końca. Wolno bo wolno, ale najważniejsze, że prace posuwają się do przodu. Zostało już tylko wypełnienie wełną przestrzeni między łatami w drugim pokoju dziecinnym. No i jeszcze zapomniałabym o naszej sypialni, gdzie trzeba docieplić kukułkę. Kilka zdjęć z placu boju.
Garderoby:
garderoba garderoba
Pokój Emilki:
pokój Emilki pokój Emilki

W drugim pokoju dziecinnym powstały w rogach, w okolicach krokwi koszowych takie niezbyt funkcjonalne, i niewygodne do wykańczania wnęki. Postanowiliśmy je nieco obciąć robiąc poziomą powierzchnię która pozwoli na zainstalowanie jakiegoś fajnego oświetlenia dodatkowego:
pokój dziecięcy pokój dziecięcy pokój dziecięcy

Na pozór nie widać, że to na zdjęciach to jest druga warstwa wełny, gdyż tę z reguły daje się poziomo, czyli prostopadle do pierwszej. Tylko, że my zamierzamy położyć boazerię poziomo, a więc łaty muszą być pionowo. Nie leżą one bezpośrednio na krokwiach, tylko wiszą na wieszakach U, a pod nimi również znajduje się wełna mineralna. Mostków nie powinno być.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ocieplamy poddasze i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *