W górnej łazience jakby trochę cieplej

Pierwsza, 15-to centymetrowa warstwa wełny w naszej przysypialnianej łazience została położona. Tym samym powstał nieco cieplejszy kącik gdzie można się skryć w czasie prac na poddaszu, bo tam przynajmniej nie wieje więc przeciągów nie ma. Będę chciała namówić rysia, żeby sobie czymś zasłonił drzwi. Będzie mógł sobie trochę dogrzewać bo zima idzie i coraz chłodniej na poddaszu. Tymczasem prace przeniosły się do naszej sypialni i powoli układa się wełna na stropie. Trochę to szybciej idzie bo to proste kawałki. Żadnych skosów. Tylko po drabinie Ryś się musi naskakać. Pewno mu to na dobre wyjdzie. Jest szansa, że się pozbędzie brzuszka.

Ja tymczasem rozwikłałam (chyba) tajniki montowania stelaży pod WC i bidet pod skosami łazienki. Na szczęście Geberit (bo do zakupu wyrobów tej firmy się przymierzamy) robi dobre instrukcje i w dodatku je publikuje. Instrukcja montażu stelaża pod spłuczkę na stronie drugiej pokazuje jak zamontować duofix w ściance sanitarnej. Nie jest dla mnie tylko jasne, czy ona powinna być zbudowana z podwójnej warstwy profili.

Podobnie się ma ze sprawą montażu stelaża do bidetu (instrukcja strona 2). No cóż mam kilka dni na rozwikłanie tej zagadki. Tymczasem robię przetarg. Ceneo podaje mi cenę za Geberit Duofix 112 w granicach od 620 PLN do 775,00 PLN a Geberit Duofix Basic H118 za 500 PLN. Stelaże do bidetu wcale nie są tańsze. Czas więc zapytać co może nam zaproponować nasz ulubiony sklep.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ocieplamy poddasze i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *