Różne różności

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/joshima/domains/domiogrod.bexlab.pl/public_html/wp-content/plugins/microkids-related-posts/microkids-related-posts.php on line 645

No i znowu różne sprawy posunęły się do przodu.

  1. 16 sierpnia mamy umówioną ekipę na robienie ogrodzenia z tyłu działki. Oczywiście zrobią tylko betonową część. 13 słupków i 13 przęseł po jednej płycie każde, wyceniono wstępnie na około 1300 PLN. Oczywiście nastąpi jeszcze wizja lokalna, bo trzeba będzie transportować wszystko przez ten nieszczęsny rów, więc może się okazać, że ostatecznie cena będzie nieco większa.
  2. Ryś skontaktował się z dostawcą okien dachowych. Rozpoczął pertraktacje w sprawie ceny. Kiedy powiedział, że idzie aż o 10 sztuk rozmowa od razu potoczyła się gładko. Zamówiliśmy okna Fakro uchylno obrotowe 76×120 cm w tym 8 sztuk normalnych (1 131 PLN/szt) i dwa łazienkowe (1 244 PLN/szt). Do tego 3 podwójne kołnierze (381 PLN/szt) i 4 pojedyncze (159 PLN/szt).
    Razem wyniosło nas to około 16 248 PLN/szt
  3. 25 lipca wchodzi ekipa. Deklarują, że uwiną się z tym w 2 dni a do ceny okien trzeba będzie doliczyć 2 000 PLN/szt. Nie wiele zważywszy na fakt, że w grę wchodzi wprawianie okien w istniejący dach a więc rozbieranie położonej kilka lat temu dachówki. Do tego jeszcze w cenie poprawienie niezbyty dobrze zrobionych obróbek dachowych.

Cieszę się jak dziecko na samą myśl.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dach, Ogrodzenie i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *