Przegląd ogrodu

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/joshima/domains/domiogrod.bexlab.pl/public_html/wp-content/plugins/microkids-related-posts/microkids-related-posts.php on line 645

Czasem przy okazji spaceru z Emilką jestem w stanie zrobić mały przegląd ogrodu. Dziś zarówno dobre jak i złe wieści. Biały bez będzie kwitł lada dzień, fioletowy niestety nie. Ani jednego kwiatka. Kwitnie floks szydlasty i żółte tulipany. Tulipany dubeltowe mają już bardzo nabrzmiałe pąki kwiatowe. Tulipany Apeldorn już zapomniały, że kwitły. Susza znacznie skróciła kwitnięcie. Kwitną wiśnia, porzeczki i agrest. Niestety już się nimi zainteresowały mszyce. Trzeba podjąć działania. Posiane jednoroczne jeszcze nie wschodzą za to dosłownie wszędzie wschodzą siewki łubinu. Wymarzły wszystkie posadzone jesienią żonkile i narcyzy. Lawenda z trudem, ale odbija, a już ja prawie spisałam na straty. Piwonie mają po kilkanaście pąków kwiatowych. Zaczęły już wschodzić posadzone we wiadrach dalie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rośliny i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *