Klatka schodowa

Z ociepleniem klatki schodowej mamy pewien problem. Jest wysoka i trzeba coś zrobić, żeby praca tam była bezpieczna. Dlatego tez zamierzamy jutro zamówić trochę drewna budowlanego i zbudować platformę po której będzie mógł się poruszać Ryś pracując nad ociepleniem tej części dachu.

Tata ma pewną koncepcję i nawet już zarządził co musimy kupić. Mam nadzieję, że uda mu się przyjechać wcześniej, żeby mógł jutro odebrać dostawę drewna i żeby mogli z Rysiem zabrać się za robotę od soboty rano.

Ryś dzwonił dziś do składu drewna z zapytaniem o ceny. Trzeba wszystko pomierzyć, podliczyć i jutro rano zamówić. Mam nadzieję, że w weekend powstanie ta platforma i Ryś będzie mógł się zabrać za ostatni fragment nieocieplonego dachu. Trzeba będzie go zrobić na gotowo, żeby można było szybko rozebrać te konstrukcję. To oznacza iż trzeba teraz już podjąć decyzję, czy w tym miejscu chcemy na jako pokrycie płytę KG czy boazerię. A jeśli boazerię to jaką.

Ech… Trudna decyzja…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ocieplamy poddasze i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *