Kafelki dalej się układają

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/joshima/domains/domiogrod.bexlab.pl/public_html/wp-content/plugins/microkids-related-posts/microkids-related-posts.php on line 645

Układanie kafelków postępuje w tempie typowym dla większości naszych działań, ale postępuje. Poza tym nie należy być niesprawiedliwym dla Rysia. W końcu dopiero się uczy, a poza tym pracuje zawodowo, więc kafelki przykleja „po godzinach”. No i na koniec należy pamiętać, że pracuje w trudnych warunkach, czyli w zakamarkach pod schodami.
ukladanie glazury ukladanie glazury

Opracował nawet metodę wycinania otworów pod gniazdka i włączniki. Wprawdzie nie są one idealnie okrągłe, ale za to znajdują się zawsze w odpowiednim miejscu. Na dodatek ucząc się zepsuł tylko jedną płytkę.
wycinanie otworu wycinanie otworu wycinanie otworu wycinanie otworu

szafka i włącznik otwór na gniazdko otwór na gniazdko

Długość płytek i fazowanie narożników odbywa się za pomocą cyrkularki do cięcia na mokro. Chlapie to bydle niemiłosiernie (ciekawe czy wszystkie tak mają czy tylko te za 300 PLN) ale tnie przyzwoicie. Ponieważ to tylko spiżarnia nie bawimy się w wygładzanie papierem mikro-wyszczerbień, które widać jak się wsadzi nos w płytkę.
cięcie glazury ciecie glazury ciecie glazury fazowanie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Spiżarnia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *