Dalie

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/joshima/domains/domiogrod.bexlab.pl/public_html/wp-content/plugins/microkids-related-posts/microkids-related-posts.php on line 645

Każdej wiosny, przemykając po różnych sklepach i stoiskach ogrodniczych wzdycham do dalii. Są takie piękne i różnorodne, a jednocześnie takie kłopotliwe. Co roku powstrzymywałam się od zakupu tłumacząc sobie, że wystarczy mi kłopotu z wykopywaniem, przechowywaniem i ponownym sadzeniem mieczyków. Po czym niezadowolona z własnego rozsądku odchodziłam od stoiska z daliami. Tymczasem na forum muratora, jaktorowa zadała pytanie, które stało się dla mnie inspiracją i już nic poza ewentualnym brakiem pieniędzy nie powstrzyma mnie przed zakupem dalii do mojego ogrodu.

Dalie w donicach lub skrzyniach. To jest genialne rozwiązanie. Teraz trzeba tylko przekonać męża, bo będę musiała zaanektować kawałek garażu na te pojemniki i zatrudniać go przy przestawianiu ich wiosną i jesienią.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rośliny i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *